Постригти нігті у підолога: скільки коштує і кому потрібна послуга

Propodo опитав майстрів, щоб дізнатися, чи є в їхньому прайсі послуга «стрижка нігтів». І ось що з’ясував:

  • 88% мають таку послугу
  • 12% такої пропозиції немає.
  • 40% з тих, у кого зараз такої послуги немає, планують її запровадити.
  • 60% не збираються цього робити.

Категорії клієнтів,  яким потрібна така послуга:

  • чоловіки («Ой, підстрижіть мені, інакше я знову собі щось не те відріжу»)
  • літні люди, які фізично не можуть дотягнутися до ступень, погано бачать або не можуть утримати інструмент
  • діти і підлітки

Як формується ціна

У більшості опитаних фахівців ціна становить половину вартості процедури. Але є і ті, хто закладає більше. Вікторія Ломман (Нідерланди) так пояснює свою позицію: «Набір інструментів все одно розкривається, прибирання та дезінфекція місця такі ж, як при звичайній процедурі, час на адміністрацію, зустріч клієнта — як зазвичай. Планування укороченої процедури теж невигідне. Тож ціна має бути більшою, ніж за половину процедури».

Маргарита Санжаровська теж виставляє ціну вище: «Така послуга у мене називається обробкою пальців. Найчастіше проводжу підліткам, не всі можуть правильно прибрати куточки нігтя, але п’яти у них в порядку.

Ціну ставлю трохи більше від половини вартості апаратного педикюру, часу витрачаю пристойно, використовую одноразові ковпачки, рукавички, крафт-пакет і інше необхідне».

Скільки часу закладати на процедуру

Анна Крамаренко відводить на неї 30-45 мінут: вітання, робота, якщо клієнти — люди похилого віку, то трохи більше спілкування на різні теми, потім прибирання та підготовка до наступного клієнта.

Тетяна так сформулювала свою позицію: «Пропоную цю послугу для підлітків і дітей, яким виправила врослі нігті, щоб навчити і не допустити подальших вростань. 10-15 хвилин, всі щасливі і вдячні. Оцінюю час, витрачений на процедуру, беру 100 гривень за 10 хвилин роботи».

Метки: