Помилки при встановленні гачкових систем від Анни Кравченко

ProPodo intensive

Говорити про свої помилки в роботі готовий не кожен майстер. Я готова: коли встановлювала систему корекції, подряпала клієнту шкіру, порушивши її цілісність. Внаслідок чого клієнт став скаржитися на запалення. Перетягнула коригувальну систему, від чого ніготь став розрізатися. А ще у клієнта була зайва вага і сильний гідроз.

Після цього випадку я зробила ряд висновків і готова ними поділитися.

Тітан працює швидко, а це не завжди добре. При невірній роботі з коригуючими системами існують загрози: наприклад, можна відірвати нігтьову пластіну.

Ось чому майстру потрібно володіти як клейовими, так і гачковими системами, а також вміти використовувати пасивну систему. Це дає можливість допомогти клієнтам з різними проблемами.

 

Отже, можливі помилки при установці гачкових систем:

Можна пошкодити цілісність шкіри.

Встановлення на сильне запалення. Я такого не роблю і не вважаю це за потрібне. Краще спочатку прибрати запалення, а потім вже встановлювати систему.

Непаралельно встановлені гачки, неправильно обрізаний дріт можуть перетворитися у голку під нігтем клієнта.

Невірно підібране взуття — коли в ньому недостатній підйом. Гачкові системи вимагають більш вільного взуття.

Гачкова коригуюча система не сприймає гель-лаку. В іншому випадку вона просто не буде повноцінно працювати. Буває, клієнт наполегливо просити зробити покриття. Тоді я покриваю вісім пальців, а ті два, на яких стоїть скоба, залишаю непокритими.

Прагнення майстри отримати швидкий результат: ми перетягуємо систему, щоб скоріше її розігнути. Наслідки можуть бути дуже і дуже неприємними.

Невірно підібрана система корекції може призвести до неприємних наслідків, спровокувати запалення. Ось чому майстру важливо володіти різними методиками і системами, вміти при необхідності встановити пасивну.