Чи голити ноги перед педикюром? 10 підказок американських дерматологів

Американці щосили займаються популяризацією. Не оминають вони і тему манікюру-педикюру. #ProPodo зібрав тематичні поради Американської асоціації дерматології. За ними досить цікаво оцінювати, в чому їхня процедура відрізняється від звичної нам.

Наявність красивих нігтів — це менше справа удачі, а більше справа правильного догляду за ними. Ось основні поради щодо манікюру та педикюру від дерматологів:

1. Наносіть крем для зволоження нігтів, особливо після зняття лаку, оскільки більшість засобів для зняття містять хімічні речовини, які сушать нігті.

2.Щоб запобігти зараженню, ніколи не ріжте і не відсувайте з силою кутикулу. Якщо вам потрібно відсунути її назад, робіть це обережно, лише після душу або ванни.

3. Хоча більшість нігтьових салонів дотримуються суворих рекомендацій щодо чистоти та дезінфекції, при відвідуванні салону зверніть увагу на наступне:

  • Чи має ваш майстер необхідний досвід та / або ліцензію, якщо потрібно?
  • Чи чисто в салоні і на робочому місці?
  • Майстер миє руки між клієнтами?
  • Чи не валяються навколо брудні інструменти?
  • Не соромтеся запитати, як в салоні очищують інструменти.

4. Голіть гомілки після педикюру, не раніше. Це означає не голити гомілки щонайменше протягом 24 годин, перш ніж робити педикюр. Якщо ви поріжете себе під час гоління, педикюр може поставити вас під загрозу зараження.

5. Якщо ви часто робите манікюр та педикюр, подумайте про те, щоб придбати власні інструменти для використання в салоні.

6.  Крім того, перед використанням перевірте, чи педикюрні ванни для ніг та фільтри ретельно дезінфікуються . Якщо їх неправильно очистити, вони можуть утримувати бактерії та грибки.

7. Якщо ви хочете носити яскраво-червоний або помаранчевий лак, запобігайте зміні кольору, наносячи додатковий шар базового покриття. Якщо ваші нігті пожовкли і знебарвились від лаку, дайте їм кілька тижнів відпочити без покриття та повернутися до нормального кольору.

8. Хоча зараз модно занурювати руки у желатин для укріплення нігтів, немає наукових доказів того, що желатин робить їх міцнішими.

9. Не робіть покриття, щоб приховати проблеми з нігтями, оскільки це може погіршити ситуацію. Покривати нігті не рекомендуються людям, схильним до грибкових інфекцій або тим, хто має ламкі нігті. Здоровим нігтям покриття не нашкодить, якщо не носити його постійно.

 1. Знайте, які продукти використовуються у вашому покритті, оскільки вони можуть викликати алергічну реакцію. Якщо у вас з’являється висип або інша реакція, повідомте лікаря, які засоби ви використовували.

За матеріалами Американської асоціації дерматології.