Чоловіки на педикюрі: 8 причин для кохання

Чим відрізняються клієнти-чоловіки на педикюрі, запитав ProPodo у майстрів. І дізнався, що у більшості фахівців різниці в цінах на жіночий і чоловічий педикюр немає. А клієнти-чоловіки часто і заслужено стають улюбленцями наших майстрів. І ось чому так.

Кліенти-чоловіки постійні і консервативні

Різниця в поведінці тільки одна: якщо чоловікові все підходить, і він задоволений, то не піде експериментувати до іншого майстра. Чоловіки — найвідданіші клієнти (Юлія Бродські Рішон)

Чоловіки більш віддані і менш примхливі (Рита Балінт)

Чоловіки згодні з прайсом

Чоловіки ніколи не торгуються як на базарі (Nadya Gulyiyen)

Чоловіки щедрі

Чоловіки більш платоспроможні і вдячні клієнти. Приходять завжди вчасно, мало базікають, на чай залишають. Ідеальні клієнти (Elena Khaver)

Чоловіки пунктуальні

Мої улюблені клієнти — це саме чоловіки. Вони пунктуальні, стримані, мовчазні і найвірніші. Якщо одного разу вони довірили тобі свої стопи — все, це твої клієнти навіки. Вони не будуть шукати, де дешевше на 99 копійок (Тетяна Ткаченко)

Чоловіки організовані

Чоловіки більш системними, організовані, обов’язкові. Мені однозначно простіше працювати з чоловіками (Євгенія Галаговец)

Чоловіки-клієнти поступливі

Не нахабні, залишають чайові, завжди погоджуються на той час, який я пропоную, не вигрібають цукерки з вазочки «для онуків», не лізуть в моє особисте життя (Natali Lega )

Чоловіки делікатні

Іноді навіть запитують, чи потрібно знімати шкарпетки (Nadya Gulyiyen)

Чоловіки більш відповідальні

Вони скромніше себе ведуть. Чай хороший залишають. Маячню не несуть під час процедури. Чоловіки більш відповідальні і дотримуються всіх рекомендації (Aleksa Miller)

У чоловічій консервативності для майстра є і мінуси:

Так, клієнти-чоловіки рідше змінюють майстра, але їх і складніше умовити застосовувати будь-які засоби (Анна Кравченко)

У цьому відгуку акумульовані всі головні переваги роботи з клієнтами-чоловіками:

  • Мої клієнти-чоловіки пережили зі мною все переїзди, мою другу вагітність, пологи і декрет. Якщо записані першими, завжди телефонують і пропонують підвезти на роботу. Ніколи не дозволяють зайвого з натяком на інтим. В основному мовчазні, стримані і слухняні. Для чоловіків у мене завжди бонус — масаж. Це моя фішка. Багато з них залишаються моїми клієнтами вже 20 років і не поміняли мене на іншого майстра. Була б моя воля, працювала б тільки з чоловічим педикюром. Без зайвого навантаження, пліток і покриття гель лаком (Yulia Juli)